kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16-17.02.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 16-17.02.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

14.02.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, wykorzystując sieć internetową, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie  i przekazywanie danych, uzyskał w sposób nieuprawniony dostęp do kont: na internetowym portalu społecznościowym oraz poczty internetowej należących do mieszkańca gm. Tarczyn, a następnie zmienił hasła dostępu uniemożliwiając pokrzywdzonemu korzystanie ze wskazanych kont. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2021 r. JANÓW PODLASKI, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego. Nieznany sprawca na internetowym portalu ogłoszeniowym zaoferował do sprzedaż telefon komórkowy, gdzie po otrzymaniu zapłaty, nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

16.02.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, bez wymaganego uprawnienia/zezwolenia, przełamując informatyczne zabezpieczenie w postaci hasła, uzyskał dostęp do profilu na portalu społecznościowym oraz poczty internetowej użytkowanej przez mieszkankę Białej Podlaskiej    a następnie, podszywając się pod pokrzywdzoną, przy wykorzystaniu komunikatora przypisanego do wskazanego konta usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie 1000 zł mieszkankę Białej Podlaskiej, wysyłając do niej wiadomość z prośbą o przekazanie pieniędzy płatnością elektroniczną Blik. Sprawca nie osiągną zamierzonego celu z wagi na zorientowanie się przez wymienioną o próbie oszustwa. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.02.2021r. MUSIEJÓWKA, 
Pod nieobecność właścicieli posesji zaistniał pożar zamkniętego budynku mieszkalnego. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej, wstępnie wykluczono działanie innych osób w zdarzeniu. Pożar nie zagrażał życiu i zdrowiu ludzkiemu ani mieniu w wielkich rozmiarach. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.