Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 16.12.2019

Policyjna kronika zdarzeń 16.12.2019.

14.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. KORDIANA

Dwaj nieustaleni sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu dokonali pobicia mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, w ten sposób, że zadając ciosy rękoma oraz kopiąc po całym ciele spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia  ciała. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.12.2019 r. WYGODA, 

Mieszkaniec gm. Wisznice umyślnie dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do mieszkania, mieszkanki tej samej gminy, poprzez zarysowanie ich ostrym narzędziem, powodując straty na szkodę w/w.

16.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki Honda w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wyd. przez Sąd.

16.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KOLEJOWA 

Nieznany mężczyzna po wejściu do taksówki wszczął awanturę z kierowcą, uderzył go w twarz i kierował wobec niego groźbę pozbawienia życia. Po tym sprawca oddalił się w n/n kierunku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA 

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zawiadomił, że nieznani sprawcy dokonali zaboru w celu przywłaszczenia samochodu osobowego marki Mercedes wraz z pozostawionymi wewnątrz dwoma kompletami kluczy oraz piłą łańcuchową na szkodę w/w. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców i odzyskania pojazdu.

03.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem sieci internetowej doprowadził mieszkańca Białej Podl. do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że wpływając na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych  wprowadził pokrzywdzonego w błąd co do prawidłowości numeru konta bankowego na fakturze i pokrzywdzony dokonał płatności należności na niewłaściwy rachunek bankowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

W okresie od 5 do 15 grudnia 2019r n/n osoba doprowadziła Bank do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że za pomocą sieci internetowej złożyła dwa wnioski kredytowe, przy czym sprawca posłużył się danymi zgłaszającego mieszkańca gm. Janów Podl. które nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. N/n sprawca na portalu aukcyjnym oferował do sprzedaży konsolę, a po otrzymaniu środków na wskazany rachunek bankowy  nie wywiązał się z umowy  i do chwili obecnej nie przesłał jej pokrzywdzonemu.

16.12.2019 r. SZOSTAKI,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem na szkodę  mieszkanki  gm. Kodeń.  O dokonanie tego czynu podejrzani są: 24 oraz 28-letni mieszkańcy gm. Kodeń. W/w przyznali się do winy. Ponadto w trakcie czynności ustalono, że 24-latek jest poszukiwany celem doprowadzenia do ZK. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.