Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 16.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 16.10.2019

06.09.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. GABRIELA NARUTOWICZA
Nieznany mężczyzna uderzając pięścią w twarz mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, spowodował u niego obrażenia ciała. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.10.2019 r. TERESPOL, 

Nieznani sprawcy dostali się do wnętrza wynajmowanych czterech boksów garażowych znajdujących się na terenie parkingu strzeżonego, a następnie skradli znajdujące się tam przedmioty: trzy kompletne koła samochodowe, foteliki samochodowe do przewozu dzieci, lakiery, smary i oleje samochodowe na szkodę obywatela Białorusi. Natomiast z kolejnego boksu piłki futbolowe i markową odzież sportową również na szkodę obywatela Białorusi.

16.10.2019 r. PISZCZAC,  ul. WŁODAWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który kierował motorowerem w okresie dożywotniego sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

16.10.2019 r. Biała Podlaska ul. BRZESKA

Dyżurny KMP Biała Podlaska powiadomiony został o ujawnieniu w opuszczonym budynku mieszkalnym ciała nieznanego mężczyzny. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Udział w nich brał również biegły z zakresu medycyny sądowej Sądu Okręgowego w Lublinie.

Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Funkcjonariusze ustalają personalia mężczyzny oraz okoliczności zdarzenia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.