kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 16.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

12.07.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego mieszkańca gm. Huszlew, który kierował samochodem osobowym marki Audi, pomimo wydanej przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.08.2021r. MAŁASZEWICZE, ul. WIEJSKA
Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia mienia poprzez wybicie w przyczepie campingowej tylnej szyby na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.08.2021r. DOKUDÓW DRUGI,
Nieznany sprawca korzystający z konta  na portalu ogłoszeniowym doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w kwocie ponad 900 zł., w ten sposób, że wyraził chęć zakupu plecaka oferowanego do sprzedaży przez pokrzywdzoną, a następnie przesłał jej link przekierowujący na stronę płatności internetowej, na której po wpisaniu przez pokrzywdzoną danych i zatwierdzeniu kodem sms doprowadził do obciążenia rachunku pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.