kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 16.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca włamał się na konta portali internetowych oraz dwa adresy poczty mailowej należące do mieszkańca Białej Podlaskiej zmieniając hasła dostępu, co uniemożliwiło pokrzywdzonemu korzystanie z tych kont. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. AUGUSTA FIELDORFA

Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia zaparkowanego na parkingu osiedlowym pojazdu m-ki Audi poprzez zarysowanie elementów karoserii oraz zaparkowanego na parkingu podziemnym samochodu m-ki Mitsubishi poprzez zarysowanie elementów karoserii, przy czym do tych pojazdów sprawca zaaplikował nieustaloną substancję, co uniemożliwia ich użytkowanie, powodując straty na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.06.2020 r. gm. Biała Podlaska

Nieznany sprawca, dokonał przełamania bankowych zabezpieczeń cyfrowych, a następnie w formie nieautoryzowanych transakcji kartą płatniczą, dokonał kradzieży zgromadzonych na rachunku bankowym pieniędzy na szkodę właścicielki rachunku mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży bujaczek dla dziecka, a po otrzymaniu wpłaty na wskazane konto do dnia dzisiejszego nie wysłał zamówionego towaru ani nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.06.2020r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pomocą portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży łóżeczko dostawne, a następnie po otrzymaniu zapłaty na wskazane konto bankowe nie wywiązała się z umowy, nie wysłała zamówionego towaru oraz zerwała kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.06.2020 r. WISZNICE,

Mieszkaniec Białej Podlaskiej doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem mieszkańca Wisznic w ten sposób, że nie wywiązał się z zawartej umowy o wykonanie usługi, pomimo wpłaconej zaliczki oraz przelania przez pokrzywdzonego pieniędzy na materiały budowlane, usługi nie wykonał oraz zerwał kontakt z pokrzywdzonym. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.