Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 16.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 16.05.2019

16.05.2019r. RAKOWISKA, ul. BURSZTYNOWA

Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do drewnianej szopy na działce budowlanej poprzez wyłamanie zabezpieczonej zasuwy, po przedostaniu się do środka niczego nie zabrał z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu.

16.05.2019r. WORONIEC, 

Funkcjonariusze Straży Granicznej wspólnie z funkcjonariuszami WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 23- letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem Chrysler Voyager pomimo aktualnego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, orzeczonego przez Sąd Rejonowy Biała Podlaska.

16.05.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA

Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieobecność osób skradł portfel z zawartością pieniędzy oraz dokumentów mieszkanki gm. Drelów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.05.2019r. JANÓW PODLASKI, ul. SIEDLECKA
Funkcjonariusze ZPI zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Opel 40-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, będącego w stanie nietrzeźwości: 3 promile alkoholu w organizmie.

16.05.2019r. ŁOMAZY, ul. POPRZECZNA

Funkcjonariusz Zespołu Wykroczeń zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW 53-letniego mieszkańca gm. Łomazy, będącego w stanie nietrzeźwości:0,6 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.