Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 16.04.2019

Policyjna kronika zdarzeń 16.04.2019

16.04.2019r. MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. WARSZAWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej zatrzymali na gorącym uczynku 21-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie, a ponadto kierował w/w pojazdem pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami kat B.

15.04.2019r. TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności do zdarzenia drogowego, na gorącym uczynku zatrzymali 31-latka (zam. Manasterz), który będąc w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem Ford Transit doprowadzając do kolizji drogowej z pojazdem Audi kierowanym przez obywatela Białorusi Piotra S. (zam. Brześć). Postępowanie prowadzi KP Terespol.

25.03.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznana osoba na portalu internetowym oferowała do sprzedaży sterownik do samochodu marki Mercedes, który okazał się nieprzydatny i został odesłany sprzedającemu. Ten jednak nie zwrócił pieniędzy i zerwał kontakt z kupującym.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.