Biała Podlaska Kodeń Kronika policyjna Rokitno Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 16.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 16.04.2018.

16 kwietnia 2018 r., SŁAWACINEK NOWY
Nieznany sprawca wyłamał zamek w zbiorniku paliwa samochodu ciężarowego marki Iveco i wypompował z niego 200 litrów paliwa. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 960 złotych.

15 kwietnia 2018 r., KODEŃ, ul. RYNEK
Dzielnicowi z Terespola na podstawie informacji własnej zatrzymali 29-latka z gminy Kodeń, który w dniu 15 kwietnia 2018 r. ukradł rower marki Author o wartości 600 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Kodeń.

16 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. STACYJNA
Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu na podstawie informacji własnej ustalili, że dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 31 lat i 32 lata w dniu 01 kwietnia 2018 r. na terenie zespołu Dworca Kolejowego w Białej Podlaskiej objętego ochroną konserwatorską na podstawie wpisu do rejestrów zabytków, dokonali nielegalnego wyrębu i pocięcia dwóch drzew gatunku rubinia akacjowa, powodując straty w wysokości 740 złotych.

15 kwietnia 2018 r., MICHAŁKI
Kierująca samochodem osobowym marki Audi A4 27-latka z Białej Podlaskiej, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem osobowym marki Opel Vectra mieszkańcowi gminy Janów Podlaski, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia 6-letnia pasażerka Audi doznała złamania lewej nogi. Kierujący byli trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.