Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 16.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 16.03.2020.

16.03.2020r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznani mężczyźni, wchodząc siłowo na posesję pokrzywdzonego grozili mieszkańcowi Białej Podl. popełnieniem przestępstwa na jego szkodę, wzbudzając w pokrzywdzonym uzasadnioną obawę spełnienia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.03.2020r. gm. Terespol 

Mieszkaniec.gm. Terespol za pośrednictwem strony internetowej dokonał zakupu roweru crossowego, a po odebraniu przesyłki stwierdził, że wewnątrz znajduje się inny niż zakupiony rower, nie nadający się do użytkowania. Pomimo zapewnień sprzedającego o zwrocie pieniędzy, pokrzywdzony nie otrzymał ich, a kontakt ze sprzedającym został zerwany. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.03.2020 r. gm. ŁOMAZY,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie przy zakupie butów sportowych. Pomimo przelania pieniędzy na wskazany przez sprzedającego rachunek bankowy, pokrzywdzony do dnia dzisiejszego nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.