kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15.10.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 15.10.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

15.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do dwóch zbiorników paliwa w koparko-ładowarce oraz koparce po czym zabrał w celu przywłaszczenia olej napędowy w ilości około 200 l, na szkodę firmy z siedzibą w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.07.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieustalony pracownik firmy kurierskiej przywłaszczył zawartość przesyłki nadanej w Międzyrzecu Podlaskim w postaci roweru górskiego na szkodę nadawcy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

31.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem sieci internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej usiłował wyłudzić kredyt w banku na dane pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, na portalu internetowym, doprowadził mieszkańca  Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w ten sposób, że oferował do sprzedaży wiertarko-wkrętarkę, za którą przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał jej zamawiającemu i nie zwrócił wpłaconej kwoty.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.