Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 15-17.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 15-17.11.2019

17.11.2019 r. OGRODNIKI,

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 24-letni mieszkaniec gm. Tuczna, kierował samochodem osobowym m-ki BMW będąc w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie.

16.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Mieszkanka gm. Konstantynów wdarła się dwukrotnie do cudzego mieszkania i wbrew żądaniu zajmującej lokal mieszkanki Białej Podlaskiej nie opuściła go. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC RUBINA

Nieznany sprawca, z portfela pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej dokonał kradzieży dokumentów oraz pieniędzy.

14.11.2019 r. WOSKRZENICE MAŁE,

Nieznani sprawcy, z niezabezpieczonego garażu należącego do mieszkańca gm. Biała Podlaska, zabrali w celu przywłaszczenia pilarkę spalinowa wartości 1500 zł, a ponadto przemieszczając się przez miejscowość, usiłowali dokonać włamania do kilku garaży znajdujących się na innych posesjach. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II

Nieznany sprawca z pozostawionej torby mieszkanki Białej Podlaskiej zabrał w celu przywłaszczenia telefon komórkowy m-ki wartości 1500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Policjanci powiadomieni o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.  Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Sprawca wprowadził pokrzywdzoną w błąd w ten sposób, że podając się za koleżankę pokrzywdzonej, wysłał jej wiadomości z komunikatora, dotyczącą pożyczki pieniędzy poprzez wygenerowanie dwóch sześciocyfrowych kodów i podanie ich w wiadomości, w wyniku czego zostały zrealizowane wypłaty z bankomatu, na szkodę pokrzywdzonej.

15.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. IGNACEGO KRASICKIEGO
Podczas dokonywania przez 62-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej w miejscu zamieszkania, przepompowywania urządzeniem elektrycznym benzyny, najprawdopodobniej doszło do zwarcia, co doprowadziło do powstania ognia a następnie do jego rozprzestrzenienia się na skutek czego mężczyzna doznał obrażeń ciała. Na skutek pożaru zniszczeniu uległy elementy domu i jego wyposażenia oraz częściowego uszkodzeniu zaparkowane w tym czasie obok domu dwa pojazdy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.