kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15-17.10.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 15-17.10.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

14.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia autobusu komunikacji miejskiej m-ki Solbus poprzez zbicie butelką szyby bocznej w wyniku czego powstała strata w wysokości nie mniejszej niż 1.000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.10.2021r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca, przechodząc obok ogrodzonej posesji znęcał się nad przebywającym na niej psem rasy owczarek niemiecki rozpylając w jego kierunku bez powodu drażniącą drogi oddechowe substancję. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.07.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Dwie n/n kobiety, na terenie jednego z bialskich centrów handlowych, dokonały kradzieży wyrobów perfumeryjnych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży wyrobów perfumeryjnych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, działając w krótkich odstępach czasu przy wykorzystaniu takiej samej sposobności dokonał zaboru w celu przywłaszczenia wyrobów perfumeryjnych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca, zabrał w celu przywłaszczenia pozostawioną na terenie sklepu torbę turystyczną z zawartością portfela należącego do mieszkańca Białej Podlaskiej z zawartością dokumentów oraz gotówki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że wysłał wiadomość sms informującą o zaplanowanej na dzień następny czynności odłączenia energii elektrycznej za nieuregulowaną należność 3,66 zł, a gdy w/w, po skorzystaniu z załączonego do wiadomości sms-a linku i zalogowaniu się na stronie swojego banku korzystając z opcji „zapłać teraz” z jej rachunku bankowego sprawca wypłacił poprzez BLIK kwotę 400 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.10.2021r. gm. PISZCZAC, 
Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem  w kwocie 3.000 zł w ten sposób, że zaproponował płatność za przedmiot wystawiony do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym za pośrednictwem strony internetowej i przesłał link, a następnie pozyskując dane pokrzywdzonej dokonał wypłaty z jej konta w/w kwoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.10.2021r.BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
F-sze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Citroen 35-letniego mieszkańca gm. Tuczna, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.


14.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. TOPOLOWA 

F-sze zatrzymali kierującego motorowerem marki Romet 18-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia wentylatora klimatyzacji ściennej, zbicia klosza oświetlenia, wyłamania trzech paneli z pleksy oraz wyłamanie panela w drzwiach wejściowych budynku n/sz firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.10.2021r. TERESPOL,  ul. 3 MAJA
F-sze w trakcie interwencji ujawnili, że 38-letni mieszkaniec Poznania kierował samochodem marki Opel pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania, znajdując się przy tym w stanie nietrzeźwości 0.52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.10.2021r. DOBRYNKA,
F-sze zatrzymali 72-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu zakazu kierowania i kierował motorowerem marki Zipp po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca poprzez wykorzystanie sieci internetowej, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 500 zł przy sprzedaży telefonu komórkowego w ten sposób, że po dokonaniu przelewu środków w w/w kwocie tytułem zapłaty za przedmiotowy telefon nie przesłał zakupionego telefonu, nie dokonał zwrotu środków i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ZAMKOWA
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Skoda, 27-letniego mieszkańca Białej Podl.będącego w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w wydychanym powietrzu.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Opel, 38-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.10.2021r. KOROSZCZYN, ul. PIŁSUDSKIEGO
F-sze zatrzymali 30-letniego mieszkańca gm.Terespol, który kierował samochodem osobowym marki Seat znajdując się w stanie nietrzeźwości:0,7 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.10.2021r. KOMARNO-KOLONIA, 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 16.10. 2021 roku po godz. 10.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 54-letni mieszkaniec gm. Konstantynów, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej, prowadzącej obok siebie rower, mieszkanki gm. Konstantynów, przekraczającej jezdnię w miejscu wyznaczonym. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Kierujący pojazdem trzeźwy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

16.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. TULIŁOWSKA
Funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telefonu komórkowego na szkodę mieszkanki Białej Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.