Policyjna kronika zdarzeń
Konstantynów Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej Łomazy

Policyjna kronika zdarzeń 15-17.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 15-17.06.2018.

13.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca, wykorzystując otwarte okno domu mieszkalnego dokonał umyślnego uszkodzenia telewizora LG, poprzez uderzenie ręką w wyniku czego spadł na podłogę. Straty oceniono na kwotę 1200 zł na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

13.06.2018r. MAŁASZEWICZE DUŻE, ul. WARSZAWSKA

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonał przywłaszczenia pozostawionej bez opieki  i nadzoru saszetki z zawartością portfela z zawartością pieniędzy, dokumentów, kart płatniczych i kredytowych, na szkodę mieszkańca Lublina.

15.06.2018r. ŁOMAZY

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach ustalili, że 20-letnia mieszkanka gm. Łomazy podczas jazdy samochodem na tzw. stopa z tylnej kanapy siedzenia auta dokonała kradzieży telefonu komórkowego m-ki Samsung J7 na szkodę mieszkanki gm. Łomazy. Mienie odzyskano. W/w przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu.

07.04.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność właścicielki mieszkania oraz otwarte drzwi, z regału skradł złotą biżuterię o łącznej wartości łącznej ok. 7.000 na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

14.06.2018r. KONSTANTYNÓW,  ul. NOWA

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia do którego doszło w dniu 14.06.2018 roku na ul. Nowej w miejscowości Konstantynów. Z ustaleń mundurowych wynika, że 9-latek, poruszając się pieszo po chodniku potrącił poruszającego się rowerem w tym samym kierunku również po chodniku 11-latka. W wyniku zdarzenia rowerzysta stracił on panowanie nad jednośladem i  upadł na krawężnik. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Pieszy nie odniósł obrażeń.

14.06.2018r BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Na terenie parkingu, nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia sześciu szyb pojazdu Opel Corsa, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

17.06.2018r. BEREZA

Policjanci powiadomieni zostali o pobiciu mieszkańca gm. Przesmyki przez 2 mieszkańców gminy Łosice, którzy wraz z dwoma mężczyznami uderzali i kopali pokrzywdzonego po całym ciele, powodując obrażenia ciała.  Pokrzywdzony został hospitalizowany. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.