kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15-16.09.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 15-16.09.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

15.09.2020 r. KOBYLANY,
W czasie sprawdzenia przesyłki kolejowej, stanowiącej część składu pociągu relacji Reinhausen (Niemcy)-Małaszewicze, na terminalu przeładunkowym ujawniono włamanie do kontenera i kradzież opakowań z zawartością kosmetyków różnych marek na szkodę firmy spedycyjnej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez porysowanie powłoki lakierniczej samochodu osobowego m-ki BMW na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.09.2020 r.GM. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z pomieszczenia socjalnego na terenie warsztatu dokonał kradzieży pieniędzy oraz gąsiora z nalewką na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.07.2016 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie w błąd firmę pośrednictwa finansowego co do tożsamości osoby zawierającej umowę pożyczki i zawarcie tej umowy bez zgody i wiedzy mieszkanki Radzynia Podlaskiego,po wcześniejszym wykorzystaniu jej danych osobowych,podrobieniu jej podpisu oraz poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z zaciągniętego zobowiązania finansowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.