Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 15.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 15.10.2019

15.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do mieszkania, skąd skradł biżuterię w różnej postaci oraz pieniądze, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

14.10.2019 r. ORTEL KRÓLEWSKI DRUGI
Nieznani sprawcy, z ogrodzenia pastwiska dokonali kradzieży elektryzatora wraz z akumulatorem na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

15.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA 

Nieznany sprawca w nieustalony sposób, włamał się do serwera firmowego i wpływając na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, zainfekował serwer wirusem, co uniemożliwia pracownikom połączenie się z programem powodując straty finansowe na szkodę firmy.

15.10.2019 r. WORONIEC

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Skoda, którym kierował 43-letni mieszkaniec  Białej Podlaskiej, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd.

15.10.2019 r. JANÓW PODLASKI,  ul. 1 MAJA 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 32-letnią mieszkankę Janowa Podlaskiego, która kierowała samochodem osobowym m-ki Citroen,  będąc w stanie nietrzeźwości : 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.