kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15.09.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 15.09.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

08.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Za pomocą portalu ogłoszeniowego nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca Białej Podl.do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że podczas sprzedawania przez niego opon samochodowych, nieznana osoba złożyła ofertę kupna tego przedmiotu, po czym sprzedający otrzymał wiadomość za pośrednictwem komunikatora wraz z linkiem, który wyglądał podobnie, jak dane aukcji na portalu ogłoszeniowym, następnie pokrzywdzony zgodnie z żądaniem kupującego podał dane do swojej karty bankomatowej, kod CVC oraz autoryzował przelew na kwotę niemal tysiąca złotych, w wyniku czego stracił pieniądze w powyższej kwocie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.09.2021r. OKCZYN,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali kierującego ciągnikiem rolniczym m-ki Renault, 32-letniego mieszkańca gm. Kodeń znajdującego się w stanie nietrzeźwości:1,3 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.09.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. MŁYNARSKA
Patrol Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymał 57-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który na drodze publicznej kierował motorowerem m-ki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.