kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15.07.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 15.07.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

15.07.2021r. DUBÓW, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 66-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Citroen  znajdując się w stanie nietrzeźwości:1,2 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

15.07.2021r. ZAKANALE, 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 15.07.2021 roku około godz. 15.10 w miejscowości Zakanale. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 68-letnia mieszkanka gm. Konstantynów, trzeźwa, jadąc za koparko-ładowarką, wykonując manewr skrętu w lewo, zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo w przeciwnym kierunku ruchu samochodem osobowym m-ki Toyota, którym kierowała 66-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, trzeźwa. Kierująca rowerem z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.