kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 15.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

07.07.2020 r. MAŁASZEWICZE DUŻE ul. WARSZAWSKA 
Na terenie terminala “Europort”, podczas rozładunku stwierdzono brak plomby zabezpieczającej drzwi dostarczonego kontenera transportowego. W wyniku wstępnego sprawdzenia stwierdzono brak trzech pudełek z zawartością: zastawy stołowej, dekoracji, sztućców, zestawu do kawy i herbaty, na szkodę firmy “DBO Poland”. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

05.06.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. WARSZAWSKA 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Opola do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że wprowadził ją w błąd co do zamiaru wywiązania się z zapłaty za ubrania zakupione za pośrednictwem portalu Vinted.pl, potwierdzonego przesłanym, podrobionym dowodem zapłaty, w wyniku czego pokrzywdzona nadała paczkę, która została odebrana w paczkomacie w Międzyrzecu Podlaskim. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.07.2020 r. DOBRYŃ DUŻY  
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Zalesie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że przy użyciu internetowego komunikatora “Messenger” wysyłał kilka wiadomości tekstowych, w których prosił o przekazanie środków pieniężnych w wysokości 400 zł na wskazany rachunek bankowy. Pokrzywdzona będąc przekonana, że prośba pochodzi od znanej jej osoby dokonała wpłaty wskazanej kwoty pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.07.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. MŁYNARSKA
F-sze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 46-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Toyota, będąc w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.