kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 15.06.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 15.06.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

06.05.2021r. DUBÓW,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Łomazy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru sprzedaży kontenera, w ten sposób, że po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z pokrzywdzonym oraz nie dostarczył mu zakupionego towaru jak też nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

15.06.2021r. KOROSZCZYN,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego sprzedał klucz udarowy, za który otrzymał zapłatę a następnie nie wywiązał się z umowy i do chwili obecnej nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru jak też nie zwrócił pieniędzy.

15.06.2021 r., BIAŁA PODLASKA, ul. STACYJNA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 50-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował motorowerem m-ki Tao-Tao, będąc w stanie nietrzeźwości 0,68 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.