Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 15.04.2019

Policyjna kronika zdarzeń 15.04.2019

15.04.2019r. KRASÓWKA, 

Dwóch nieznanych sprawców podczas nieobecności domowników dostało się do wnętrza domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkańca gminy Łomazy.

10.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SPÓŁDZIELCZA

Nieznany sprawca przywłaszczył saszetkę z zawartością pieniędzy zagubioną przez mieszkańców gminy Kodeń. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.04.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SPÓŁDZIELCZA

Nieznany sprawca, przywłaszczył kopertę z zawartością pieniędzy zagubioną przez pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia mienia poprzez rozbicie trzech szyb zespolonych w oknach, pogięcie metalowego zewnętrznego parapetu oraz wybicie czterech otworów w elewacji ściany zewnętrznej na szkodę Bazy Lotnictwa Szkolnego z siedzibą w Dęblinie.

21.03.2019r. LISY, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Użytkownik portalu internetowego o fikcyjnych danych, wystawiając ogłoszenie dotyczące sprzedaży routera net box, przyjął na rachunek bankowy pieniądze, po czym zerwał kontakt z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.03.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca w nieustalony sposób dokonał trzech transakcji z karty płatniczej Banku na szkodę mieszkanki gminy Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.04.2019r. PISZCZAC,

Nieznana osoba, w nieustalony sposób weszła w posiadanie danych karty kredytowej należącej do mieszkańca Piszczaca i przy ich wykorzystaniu wpłynęła na automatyczne przetwarzanie dokonując w celu osiągnięcia korzyści majątkowej zapłaty z konta bankowego na szkodę w/w.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.