Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 15.02.2018

Policyjna kronika zdarzeń 15.02.2018.

10 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PÓŁNOCNA Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieznany sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S7 Edge, który zgłaszający kupił za 1.100 złotych. Pokrzywdzony otrzymał telefon jednak jego stan techniczny i wizualny był niezgodny z opisem umieszczonym w ogłoszeniu o sprzedaży.

11 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. LUDWIKA WARYŃSKIEGO Wczoraj tutejsza komenda przyjęła kolejne zgłoszenie o oszustwie internetowym. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na portalu internetowym OLX.pl na sprzedaż używane łóżeczko dziecięce marki Chicco Next2Me, które pokrzywdzona z Białej Podlaskiej kupiła za 96 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

14 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. RONDO ROMANA DMOWSKIEGO Nieznany sprawca wgniótł zewnętrzną roletę oraz wybił szybę w kiosku znajdującym się na przystanku autobusowym, powodując straty w wysokości 1.050 złotych.

 

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.