kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 14-21.04.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 14-21.04.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

14.04.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia ochronnej rolety drzwi remontowanego lokalu gastronomicznego, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.03.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca, w jednym ze sklepów dokonał kradzieży dwóch par butów oraz odzieży znanej marki na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru szosowego pozostawionego w stojaku rowerowym, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Mieszkaniec Białej Podlaskiej zakupił maskę do samochodu. Zakupiony towar dotarł do kupującego, jednak okazało się że jego stan techniczny odbiega od podanego przez sprzedającego. Kupujący chciał skorzystać z 14 dniowego prawa do zwrotu odstąpiła od umowy i odesłania zamówionego towaru na adres sprzedającego jednak pomimo wielokrotnych próśb o jego podanie kierowanych do sprzedającego, adresu tego nie uzyskał. Kontakt ze sprzedającym został zerwany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.04.2022r.gmina Biała Podlaska,
Nieznany sprawca za pomocą sieci internetowej i portalu społecznościowego, doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem, wprowadzając w błąd co do zamiaru sprzedaży używanych 4 aluminiowych listew do drzwi samochodu osobowego. Pokrzywdzony wpłacił przedpłatę na rachunek bankowy wskazany przez sprawcę. Do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego przedmiotu, a sprawca zerwał kontakt i nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.04.2022r. JANÓW PODLASKI,ul. SIEDLECKA
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki VW Golf, 51-letniego mieszkańca gm. Konstantynów będącego w stanie nietrzeźwości: 0,54 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

19.04.2022r. DOŁHA, 
W nocy z 18/19 kwietnia 2022 r. w miejscowości Dołha z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, doszło do zaprószenia ognia, w wyniku czego całkowitemu spaleniu, uległa drewniana stodoła stanowiąca mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego wraz ze składowanymi wewnątrz belami słomy w ilości 20 sztuk stanowiącymi własność mieszkańca gm. Drelów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.04.2022r. BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca poprzez przełamanie haseł dostępu dokonał włamania na konto  na portalu społecznościowym mieszkańca  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.04.2022r. TERESPOL,  ul. WSPÓLNA
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 38-letniego mieszkańca  Terespola, który w okresie sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, kierował motorowerem m-ki ROMET. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.04.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. POCZTOWA 
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 39-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Golf, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,74 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.04.2022r. JANÓW PODLASKI,  ul. PARKOWA
Funkcjonariusze KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Yongkang-Yiying, 54-letniego mieszkańca  gm. Janów Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 0.76 i 1,8 promila  alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.04.2022r. ZAŚCIANKI,
W nocy z 17/18 kwietnia 2022 r. w miejscowości Zaścianki z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do zaprószenia ognia, w wyniku czego spłonęła drewniana stodoła wraz ze znajdującym się wewnątrz sprzętem rolniczym. Ponadto w wydzielonej części stodoły znajdowały się cztery konie, które w wyniku pożaru doznały rozległych poparzeń , nienadających się do leczenia, w związku z tym zostały uśmiercone. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.