kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 14-16.12.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 14-16.12.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

18.10.2020 r.gm. Międzyrzec Podlaski, 
Nieznany sprawca podając się za przedstawiciela firmy telekomunikacyjnej usiłował doprowadzić mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że na adres zamieszkania zawiadamiającego przesłał fakturę z obowiązkiem jej opłacenia, a następnie ponaglenie. Pokrzywdzony udał się do salonu firmy, gdzie ustalił, że faktura obciążająca go nigdy nie została wystawiona przez operatora. Postępowanie KP Międzyrzec Podlaski.

27.04.2020 r. MAZANÓWKA, 
Mieszkaniec gm. Łomazy, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem mieszkankę gm. Tuczna w ten sposób, że nie wywiązał się z zawartej umowy o wykonanie usługi ocieplenia budynku mieszkalnego, pomimo wpłaconej zaliczki usługi nie wykonał oraz nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

16.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. KOPERNIKA
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu osobowego m-ki Opel poprzez porysowanie dwóch elementów karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. OKOPOWA
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu osobowego m-ki Jaguar poprzez porysowanie trzech elementów karoserii na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.12.2020r. CICIBÓR DUŻY, 
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez połamanie 14 betonowych przęseł ogrodzeniowych na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SITNICKA
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Terespol, z torebki damskiej dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.12. 2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem   wprowadzając go w błąd co do zamiaru wywiązania się z transakcji kupna/sprzedaży konsoli Play Station. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży kosmetyków różnych marek na szkodę jednej z bialskich drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.04.2020 r. SURMACZE,
Nieznany sprawca trzykrotnie dokonał kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych na terenie posesji, a następnie zabrał celu przywłaszczenia około 500 l. oleju napędowego, oraz kanistry na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.12.2020 r. MAŁASZEWICZE, 
W miejscowości Małaszewicze na terenie posesji powstał pożar budynku gospodarczego gdzie spaleniu uległa konstrukcja budynku oraz wyposażenie w postaci maszyn stolarskich i elektronarzędzi. Powstały pożar nie zagrażał życiu i zdrowiu wielu osób, ani mieniu wielkich rozmiarów. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.