Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 14-16.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 14-16.09.2018.

13 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
31-letni obywatel Białorusi w jednym z bialskich sklepów zdemontował w nieustalony sposób z odzieży magnesy antykradzieżowe, a następnie ukradł dwie męskie kurtki o wartości 679,98 złotych. Policjantom z Białej Podlaskiej zajmującym się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu udało się ustalić, że 31-latek w okresie od 06 do 13 września 2018 r., działając wspólnie i w porozumieniu z 33-letnim Białorusinem, ukradł w ten sam sposób w kilku bialskich sklepach różnego rodzaju artykuły odzieżowe o wartości blisko 3.500 złotych. Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty. Policjantom udało się odzyskać skradzione mienie.   

29 sierpnia 2018 r., SZACHY
W piątek międzyrzecki komisariat przyjął zgłoszenie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowego „sprzedajemy.pl” wystawił na sprzedaż telefon komórkowy marki
iPhone 6, za który pokrzywdzona z gminy Drelów zapłacił 500 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego urządzenia.

06 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że nieustalony do chwili obecnej sprawca w nieuprawniony sposób wszedł w posiadanie numerów karty kredytowej, a następnie dokonał transakcji na kwotę 198,30 złotych, na szkodę mieszkanki Terespola.

13 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ZAMKOWA
Trzech pracowników firmy z Zabrza oszukało mieszkankę Białej Podlaskiej. Pokrzywdzona zakupiła w firmie dwie tony węgla za kwotę 700 złotych, a dostarczono jej jedną tonę węgla.

14 września 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski w trakcie prac porządkowych prowadzonych na strychu niezamieszkanego domu znalazł pistolet Parabellum oraz dwa magazynki z amunicją do niego. Znalezisko pochodzi najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej.

14 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że w jednym z bialskich sklepów  sprzedaje się zabawki oznaczone podrobionymi znakami towarowymi renomowanych producentów. W toku przeszukania sklepu policjanci ujawnili i zabezpieczyli tego typu zabawki. Ich czarnorynkowa wartość to 2.500 złotych.

15 września 2018 r., HALASY
21-letni obywatel Ukrainy kierując ciągnikiem siodłowym marki DAF nie zatrzymał się do kontroli drogowej dla funkcjonariuszy międzyrzeckiej patrolówki. Następnie mężczyzna porzucił pojazd i oddalił się pieszo w nieznanym kierunku. W wyniku penetracji terenu mundurowi znaleźli i zatrzymali 21-latka. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma on prawie półtorej promila alkoholu
w organizmie.

15 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Policjanci bialskiej drogówki na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 68-latek z Białej Podlaskiej  kierował samochodem osobowym marki Peugeot mając dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

16 września 2018 r., TERESPOL
W wyniku pożaru spaleniu uległ drewniany budynek gospodarczy, w którym znajdowały się gołębie, elektronarzędzia oraz drewno opałowe. Pokrzywdzony z Terespola oszacował poniesione straty na kwotę 50.000 złotych.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.