Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 14-16.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 14-16.06.2019

03 czerwca 2019 r., MAŁASZEWICZE
W piątek terespolski komisariat został powiadomiony, że osoba podająca się za Łukasza S. z Gorzowa Wielkopolskiego wystawiła na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl trzy furtki ogrodzeniowe. Pokrzywdzony z gminy Terespol kupił je za kwotę 1.395 złotych. Pomimo to nie otrzymał zakupionego towaru.

13 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KRĘTA
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl telefon komórkowy marki iPhone XS Max, który zgłaszający z Białej Podlaskiej kupił za kwotę 3.300 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

15 czerwca 2019 r., TERESPOL
Dwóch nieznanych sprawców zniszczyło drzwi wejściowe prowadzące do mieszkania pokrzywdzonej z Terespola, powodując straty w wysokości 1.000 złotych. Ponadto napastnicy kierowali wobec zgłaszającej groźby karalne pozbawienia życia. Policjanci z Terespola ustalili sprawców tego zdarzenia, którymi okazali się być 37-latek z Terespola i 29-letni obywatel Białorusi. Mężczyźni zostali zatrzymani i rozliczeni do sprawy.

15 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę 65-latka z Białej Podlaskiej spowodowaną rozmową przez telefon komórkowy, ukradł aktówkę z portfelem, w którym znajdowały się pieniądze w kwocie 200 złotych i dowód osobisty.

14 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA,  ul. KOŚCIELNA
Policjanci bialskiej patrolówki na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 73-latka z Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Mercedes Benz mając ponad półtorej promila alkoholu w organizmie.

14 czerwca 2019 r., DOBRYNKA
Policjant terespolskiej patrolówki wspólnie z funkcjonariuszem Straży Ochrony Kolei zatrzymali do kontroli drogowej 28-latka z gminy Piszczac, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat, mając ponad dwa promile alkoholu w wdychanym powietrzu.

14 czerwca 2019 r., ROSSOSZ, ul. SZELEST
38-latek z Białej Podlaskiej podróżujący z żoną samochodem osobowym marki Kia, podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, czym doprowadził do zderzenia z jadącym prawidło z przeciwnego kierunku samochodem osobowym marki BMW, którym kierował 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Podczas zdarzenia Kia odwróciła się i uderzyła przodem w jadący bezpośrednio za nią samochód osobowy marki Toyota, którym kierował 41-latek z Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione z obrażeniami do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

15 czerwca 2019 r., HRUD
Na terenie ogólnodostępnego, niestrzeżonego wyrobiska żwirowego 29-latek z Białej Podlaskiej wszedł do wody, wypłynął na środek zbiornika i zaczął się topić. Pomocy w wydobyciu tonącego podjęły się osoby postronne. Po wydobyciu tonącego rozpoczęto akcję reanimacyjną, która nie doprowadziła do przywrócenia jego funkcji życiowych.

16 czerwca 2019 r., LUDWINÓW
Nieznany sprawca ukradł niezabezpieczony rower marki Kross o wartości 1.900 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Leśna Podlaska.

16 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca z niestrzeżonego parkingu przy stacji paliw  dokonał kradzieży samochodu marki Mitsubishi Outlander o wartości 55.000 złotych, na szkodę mieszkańca Nowego Dworu.

15 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. DROHICKA
Nieznany sprawca w nieustalony do chwili obecnej sposób dokonał transakcji internetowej środków finansowych w kwocie 800 złotych z rachunku bankowego pokrzywdzonej z Międzyrzeca Podlaskiego na inny rachunek bankowy.

16 czerwca 2019 r., KONSTANTYNÓW, ul. KONSTANTYNÓW-KOLONIA
Policjanci janowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 25-latka z gminy Janów Podlaski, który pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych kierował samochodem osobowym marki VW Golf mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

16 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Funkcjonariusze bialskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 28-latka z Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat mając prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

16 czerwca 2019 r., CHOTYŁÓW, ul. TARTACZNA
Policjanci terespolskiej patrolówki wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 24-letni mieszkaniec Piszczaca kierował samochodem osobowym marki Fiat mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

16 czerwca 2019 r., KOBYLANY
42-latek z Janowa Podlaskiego pływał w sztucznie utworzonym zbiorniku wodnym. W pewnym momencie zaczął się topić i zniknął pod lustrem wody. Świadkowie zdarzenia wyłowili mężczyznę z wody i podjęli akcję reanimacyjną. Nieprzytomny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.