Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 14-15.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 14-15.11.2018.

14.11.2018r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. ORZECHOWA 

Trzej n/n sprawcy dokonali kradzieży w sklepie chemiczno-kosmetycznym, gdzie jeden z nich odwracał uwagę pracownika, zaś dwóch pozostałych dokonało kradzieży kosmetyków na  kwotę ponad 300 zł na szkodę mieszkańca miasta, a następnie przy ul. Sidorskiej w  działając w taki sam sposób dokonali kradzieży z lady sklepowej pieniędzy w kwocie 600 zł oraz około 6 paczek papierosów na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2018r. ZALESIE

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego portfela wraz z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkanki gm. Zalesie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.11.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA SOLIDARNOŚCI

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen 50-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, będącego w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie.

14.11.2018r. BIAŁA PODLASKA ul. ALEJA JANA PAWŁA II

Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieobecność pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej, dokonał kradzieży pozostawionego telefonu komórkowego marki XIAOMI. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.09.2018r. STYRZYNIEC, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca posługujący się danymi sklepu internetowego, oferował do sprzedaży przewody elektryczne z serii „YKY”, a następnie po wpłaceniu kwoty nie wywiązał się z przyjętego zamówienia, nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Nieznany sprawca na portalu internetowym zamieścił ogłoszenie dotyczące sprzedaży używanej pilarki tarczowej marki „Makita”. Pomimo otrzymania gotówki nie przesłał zamówionego towaru jak też nie zwrócił gotówki.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.