Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 14-15.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 14-15.05.2019

01.01.2015r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca posługując się danymi osobowymi pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej wprowadził w błąd co do własnej tożsamości pracowników instytucji finansowych, udzielających pożyczki gotówkowe, doprowadził do niekorzystnego rozporządzania mieniem, co po wykupieniu powstałego w ten sposób zadłużenia przez instytucje finansowe zajmujące się ściąganiem wierzytelności i skierowaniu sprawy do Sądu, skutkowało zajęciem wynagrodzenia za pracę przez Komornika na szkodę w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.12.2017r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Firma z/s w Międzyrzecu Podlaskim została doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru i możliwości zapłaty za usługi transportowe, zamówione, za pośrednictwem serwisu internetowego giełdy transportowej. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Międzyrzecu Podlaskim.

14.05.2019r.POLINÓW,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim, na miejscu zdarzenia drogowego, zatrzymali 53-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym Volvo będąc w stanie nietrzeźwości 2,8 promila alkoholu w organizmie.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.