kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 14.12.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 14.12.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę pracownika lombardu, dokonał kradzieży oglądanego telefonu komórkowego na szkodę firmy z/s w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.12.2021r.gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzania danych informatycznych na rachunku bankowym mieszkanki gm. Biała Podlaska w ten sposób, że w celu sfinalizowania transakcji zakupu wystawionych przez w/w do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym artykułów odzieżowych, przesłał do niej sfałszowany link do wypłaty pieniędzy, przekierowujący na fałszywą stronę do firmy kurierskiej, na której pokrzywdzona podała swoje dane do logowania w bankowości elektronicznej, przez co sprawca uzyskał dostęp do jej rachunku bankowego, z którego dokonał wypłaty pieniędzy za pomocą kodu BLIK w kwocie 1.000 zł w bankomacie. Ponadto sprawca usiłował wypłacić z rachunku przelewem bankowym pieniądze jednak transakcja ta została przez pokrzywdzoną zablokowana. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.12.2021r.gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca, w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do konta na portalu ogłoszeniowym zgłaszającej mieszkanki gm. Biała Podlaska, a następnie dokonał z niego kilku zakupów na łączna kwotę 750 zł, za które zapłacił  z rachunku bankowego pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.