Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 14.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 14.10.2019

12.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Mieszkaniec gm. Ulan-Majorat zawiadomił, że będąc w jednym z bialskich lokali, został pobity przez grupę mężczyzn, którzy przewrócili go a następnie kopali po całym ciele. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała oraz w niewiadomych okolicznościach utracił dwa telefony komórkowe. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę samotnie mieszkającego 84-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej dokonał kradzieży pieniędzy w walucie polskiej oraz obcej tj.: dolarów amerykańskich i euro. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Mieszkaniec Białej Podlaskiej doprowadził mieszkańca Wisznic do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że zawarł ustną umowę na wykonanie mebli kuchennych, za co pobrał zaliczkę, po czym wykonał jedynie część mebli, a następnie zerwał kontakt nie kończąc usługi, jak również nie zwracając pieniędzy.

14.10.2019 r. JAKÓWKI,

Funkcjonariusze Zespołu Prewencji KP w Janowie Podlaskim, ustalili że kierujący samochodem Audi, 32-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.