Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 14.05.2018

Policyjna kronika zdarzeń 14.05.2018.

 

10 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznana osoba  włamała się na profil portalu społecznościowego Facebook należący do mieszkanki Białej Podlaskiej, a następnie zamieściła na tym profilu wpis.

10 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieustalony do chwili obecnej sprawca na stronie internetowej wysokoscpieniadza.pl dokonał płatności z wykorzystaniem numeru karty kredytowej należącej do mieszkanki Białej Podlaskiej. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę 16.279 złotych.

27 lutego 2018 r., POŚCISZE
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznana osoba podczas prac związanych w wycinką drzew uszkodziła przewód linii wysokiego napięcia oraz element słupa energetycznego, powodując powstanie strat w wysokości 10.000 złotych.

14 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. CIASNA
Nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony przez mieszkankę Białej Podlaskiej na półce pod ladą kasową portfel z pieniędzmi w kwocie 400 złotych i kartami bankomatowymi. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę 600 złotych.

14 maja 2018 r., TERESPOL, ul. 3 MAJA
Policjanci terespolskiej patrolówki podczas interwencji ustalili, że 33-letni obywatel Republiki Białorusi kierował samochodem osobowym marki VW Passat mając prawie dwa promile alkoholu
w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.