Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej Zalesie

Policyjna kronika zdarzeń 14.03.2018

Policyjna kronika zdarzeń 14.03.2018.

03 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznana kobieta wykorzystując podrobione recepty dokonała zakupu leków z grupy psychotropów i narkotyków w jednej z bialskich aptek. Kryminalni z Białej Podlaskiej ustalili, że sprawcą jest 39-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Wczoraj kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Dzisiaj będą z nią wykonywane czynności procesowe.

12 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona o oszustwie internetowym. Mieszkaniec Białej Podlaskiej na portalu aukcyjnym Allegro.pl wystawił na sprzedaż tzw. „skórkę” do gry internetowej wyceniając jej wartość na kwotę 440 złotych. Nieznany sprawca kupił ją, a następnie przesłał pokrzywdzonemu nieprawdziwe potwierdzenie wpłaty za towar. Wprowadzony w błąd pokrzywdzony przesłał oszustowi sprzedany przedmiot. Do chwili obecnej nie otrzymał za niego pieniędzy.

13 marca 2018 r., TERESPOL
Kryminalni z Terespola zatrzymali 36-letniego obywatela Republiki Białorusi, który w wynajmowanym garażu przechowywał 2.030 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Uszczuplenie podatku akcyzowego na szkodę Skarbu Państwa wyniosło 34.405 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut przechowywania nielegalnych wyrobów akcyzowych, do popełnienia którego nie przyznał się. Po wykonaniu czynności procesowych, został zwolniony.

14 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości internetowej z Białej Podlaskiej, zajmując się sprawą oszustwa internetowego na portalu OLX.pl przy sprzedaży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy J7, gdzie pokrzywdzony z Białej Podlaskiej kupił urządzenie za kwotę 821 złotych, lecz go nie otrzymał, ustalili sprawcę oszustwa. Jest nim 20-latek z Warszawy.

13 marca 2018 r., LACHÓWKA DUŻA

Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka z gminy Zalesie, który kierował samochodem osobowym marki VW Polo. Okazało się, że mężczyzna ma prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie, a ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.