kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 13-16.01.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 13-16.01.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

16.01.2022r.gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 2 tysięcy złotych wprowadzając ją w błąd w ten sposób, że pod pozorem zakupu bluzy od pokrzywdzonej przesłał fałszywy link do odbioru płatności, a następnie wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych i pozyskał dane do logowania konta bankowego przypisanego do rachunku pokrzywdzonej, po czym dokonał wypłaty w/w kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. WITOLDA PILECKIEGO
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Opel 54-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. BRZESKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej zatrzymali 34-letniego mieszkańca gm. Huszlew, który kierował samochodem osobowym marki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.01.2022r. WYSOKIE, 
Nieznany sprawca, na terenie budowy, dokonał umyślnego uszkodzenia maszyn budowlanych w postaci koparki, spycharki oraz wozidła poprzez wybicie w nich szyb na szkodę mieszkańca gm. Łosice. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

11.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, wpłynął na przetwarzanie danych znajdujących się na koncie bankowym 37-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej w ten sposób, że podając się za pracownika działu bezpieczeństwa banku ostrzegając o zagrożeniu danych osobowych pokrzywdzonego, przy wykorzystaniu aplikacji do zdalnej obsługi komputera dostał się do jego konta bankowego, gdzie aktywował kartę kredytową,a następnie złożył wniosek o debet środków pieniężnych w kwocie 2800 złotych, które zostały przetransferowane na konto wymienionego, a następnie wypłacone przy wykorzystaniu blik, którą to transakcję zatwierdził pokrzywdzony czterocyfrowym kodem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.01.2022r. CEŁUJKI
Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności do zdarzenia drogowego ustalili iż 59-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, kierował sam. m-ki audi będąc w stanie nietrzeźwości 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca wprowadził w błąd mieszkankę Białej Podlaskiej co do tożsamości własnej i wyłudził od niej przelew środków pieniężnych tytułem pożyczki w kwocie 700 zł, gdzie finalnie środki zostały wypłacone w bankomacie na terenie kraju. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.01.2022r. TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO
F-sze na posterunku blokadowo-kontrolnym zatrzymali do kontroli 37-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym m-ki Ford znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.01.2022r. KOBYLANY,  ul. WARSZAWSKA
F-sze KMP Biała Podlaska na posterunku blokadowo-kontrolnym zatrzymali do kontroli 34-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował samochodem osobowym m-ki VW znajdując się pod działaniem środka odurzającego. Kontynuacja czynności podjęta przez f-szy KP Terespol doprowadziła do odnalezienia w pojeździe środka odurzającego w postaci amfetaminy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.