Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 13-15.09.2019

Policyjna kronika zdarzeń 13-15.09.2019

12 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany mężczyzna w trakcie wizyty lekarskiej w tutejszym szpitalu ukradł zestaw diagnostyczny o wartości 250 złotych,  po czym w celu utrzymania się w jego posiadaniu użył siły fizycznej wobec lekarza dyżurującego i pielęgniarki, a następnie uciekł ze skradzionym mieniem. Bialscy policjanci zatrzymali 20-latka z Białej Podlaskiej, który usłyszał dzisiaj zarzut kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

12 września 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali 26-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który wybił szybę w cukierni w ten sposób, że rzucił w nią butelką. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 1.000 złotych.

13 września 2019 r., KOROSZCZYN
Nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony w barze gastronomicznym portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w różnych walutach. Pokrzywdzony z Międzyrzeca Podlaskiego oszacował poniesione straty na kwotę 6.400 złotych.

13 września 2019 r., BOKINKA PAŃSKA
Z bliżej nieustalonej przyczyny doszło do pożaru i całkowitemu spaleniu 313 bel słomy o wartości 10.000 złotych, na szkodę mieszkańca Tucznej.

13 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali 19-latka z gminy Białej Podlaskiej, który wspólnie i w porozumieniu z drugim nieustalonym dotychczas sprawcą z jednego z miejscowych supermarketów ukradł 16 butelek alkoholi różnych gatunków o łącznej wartości 1.794,94 złotych. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Ponadto przy mężczyźnie mundurowi ujawnili niewielką ilość amfetaminy.

30 sierpnia 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WITOROSKA
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Sprawca podający się za Dominika W. wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl zabawki, które pokrzywdzona z Białej Podlaskiej kupiła za kwotę 55 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

04 września 2019 r., TERESPOL, ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
W piątek zawiadomienie o oszustwie internetowym przyjął również terespolski komisariat. Sprawca podający się za Jarosława B. z Wrocławia wystawił na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl dwa kubki z nadrukiem, które pokrzywdzona z Terespola kupiła za kwotę 54,79 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

05 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że 24-latka z gminy Łomazy, będąc pracownicą jednego z bialskich lombardów, zawierała ze swoimi znajomymi umowy pożyczek lombardowych celowo przyjmując pod ich zastaw bezwartościowe przedmioty, czym spowodowała powstanie strat w wysokości 4.529 złotych.

13 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Kierująca samochodem osobowym marki Fiat Punto 51-latka z gminy Piszczac potrąciła nagle wbiegającego na ulicę 3-letniego chłopczyka, który wyrwał się spod opieki babci (mieszkanka Białej Podlaskiej). Chłopczyk z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do jednego z lubelskich szpitali.

14 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą dwóch elementów karoserii oraz szybę w prawych przednich drzwiach, wybił przednią szybę, urwał dwa boczne lusterka oraz uszkodził trzy wycieraczki w samochodzie osobowym marki Volvo, powodując powstanie strat w wysokości 5.000 złotych, na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

14 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. REFORMACKA
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Daewoo Lanos mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma wydany przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

13 września 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze patrolówki z Białej Podlaskiej zatrzymali 24-letniego bialczanina, który posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy i marihuany.

10 września 2019 r., SŁAWACINEK NOWY
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 19-latka (bez stałego miejsca zamieszkania), który w dniu 10 września 2019 r. w miejscowości Sławacinek Nowy podpalił 220 bel słomy, w wyniku czego uległy one całkowitemu spaleniu. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty  na kwotę 10.000 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

14 września 2019 r., WOSKRZENICE DUŻE
Trzech nieznanych mężczyzn, z których jeden wcześniej kierując motocyklem uderzył w zaparkowany przez obywatela Republiki Białorusi samochód ciężarowy marki Renault wraz z naczepą, pobiło Białorusina w ten sposób, że najpierw bili go rękoma po twarzy i głowie, a kiedy ten upadł na ziemię, kopali go i okładali pięściami po całym ciele.

13 września 2019 r., JANÓW PODLASKI, ul. BIALSKA
Nieznany sprawca z samochodu strażackiego marki Mercedes stojącego na placu przy budynku urzędu gminy ukradł ze zbiornika paliwa
130 litrów oleju napędowego o wartości 715 złotych.

14 września 2019 r., TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO
Policjanci terespolskiej patrolówki podczas kontroli drogowej ujawnili, że 33-latek z Terespola kierował rowerem w okresie sądowego zakazu kierowania rowerami, jednocześnie mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.