Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 13-15.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 13-15.08.2019

09.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do piwnicy skąd zabrał w celu przywłaszczenia rower górski marki ROMET na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

11.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej z rachunku bankowego z wykorzystaniem karty kredytowej należących do mieszkanki Białej Podlaskiej, dokonał 3 transakcji na szkodę w/w.

19.07.2019 r. ROWINY,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Wisznice. Nieznany sprawca oferował na portalu ogłoszeniowym plastikowy domek dla dzieci. Pomimo wpłacenia przez pokrzywdzoną pieniędzy nie otrzymała zakupionego towaru.

22.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Sochaczewa oferował do sprzedaży na portalu społecznościowym rower miejski. Pomimo przesłania przez pokrzywdzoną uzgodnionej kwoty na podany numer rachunku nie przesłał zamówionego towaru oraz zerwał kontakt.

07.08.2019 r. MOŚCICE DOLNE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Sławatycze. Nieznany sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego oferował do sprzedaży basen stelażowy. Do chwili obecnej pokrzywdzona nie otrzymała zamówionego produktu.

13.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. N/n sprawca podszył się pod znajomą pokrzywdzonej i za pośrednictwem komunikatora wyłudził  od niej kody, przy użyciu których zrealizował dwie wypłaty na szkodę w/w. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.08.2019r.  KONSTANTYNÓW, ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 20-letniego mieszkańca Warszawy, który  kierował samochodem osobowym marki Mercedes-Benz będąc w stanie nietrzeźwości: 0,86 promila alkoholu w organizmie.

28.07.2019 r. MUSIEJÓWKA, 

71-letni mieszkaniec gm. Rossosz nie zastosował się do decyzji Starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi w ten sposób, że w ruchu lądowym kierował samochodem osobowym marki VW Golf. Postępowanie po czynnościach sprawdzających prowadzi KP Wisznice / KMP Biała Podlaska.

14.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca  gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Seat pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami wyd. przez Starostę.

07.08.2019 r. WITOLDÓW, 

Dzielnicowy KP Janów Podlaski zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę wyrębu i kradzieży drzewa z oddziału Leśnictwa Konstantynów. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 26-letni mieszkaniec gm. Konstantynów. Sprawca  dokonał wyrębu i kradzieży 5 sztuk dębu na szkodę Nadleśnictwa. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Drzewo odzyskano w całości i zwrócono pokrzywdzonemu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski

13.08.2019r. SAWKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca podał się za członka rodziny pokrzywdzonej i wysłał wiadomości z komunikatora, dotyczące pożyczki pieniędzy na zapłatę za zamówienie poprzez wygenerowanie sześciocyfrowego kodu i podanie go w wiadomości, a następnie zatwierdzenie wypłat w bankomacie, w wyniku czego płatność została zrealizowana.

14.08.2019 r. godz. 10:52,  BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 14.08.2019 roku około godz. 11:00 na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki VW Passat 19-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej – trzeźwy, w wyniku niezachowania ostrożności i odległości od poprzedzającego samochodu VW Golf, kierowanego przez 20-letnią mieszkankę gm. Biała Podlaska – trzeźwa, najechał na jego tył. W wyniku zdarzenia, siłą  uderzenia Golf został zepchnięty na stojący przed nim samochód Ford, kierowany przez 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej – trzeźwy. W związku z zaistniałym zdarzeniem kierująca samochodem VW Golf  i pasażerka samochodu VW Passat zostały przewiezione do szpitala. Postepowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.08.2019 r. KONSTANTYNÓW, ul. KOŚCIUSZKI 

Funkcjonariusze ZPI KP w Janowie Podlaskim zatrzymali 21-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który kierował motorowerem marki Yamasaki, znajdując się  w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

13.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

N/n sprawca dokonał kradzieży z jego mieszkania należącego do mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu w tym telewizora przenośnego, telefonu komórkowego, lornetki oraz biżuterii

13.08.2019 r. WORONIEC, 

N/n sprawca za pośrednictwem aplikacji do przesyłania wiadomości, doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że pisząc do niego z konta należącego do siostry pokrzywdzonego, prosił o przekazanie kodu do transakcji celem zapłaty za paczkę. Zgłaszający będąc pewnym, że pisze z siostrą wygenerował i przekazał poprzez komunikator kod, który został zrealizowany przez n/n sprawcę zaraz po przekazaniu.

14.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. STAROMIEJSKA
N/n sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia różnych elementów karoserii zaparkowanych pojazdów: Nissan i Peugeot  ogólnej na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego oraz pojazdu Lexus na szkodę mieszkańca. gm. Kąkolewnica.

15.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA JANA PAWŁA II
F-sze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem VW Passat, 29-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem w okresie aktywnego zakazu sądowego wyd. przez sąd.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.