kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.07.2020

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

08.07.2020r MAŁASZEWICZE ul. POLNA 
Nieznani sprawcy, na trasie przejazdu pociągu towarowego z Republiki Federalnej Niemiec do Małaszewicz, po zerwaniu plomb zabezpieczających drzwi, dokonali włamania do kontenera przewożącego części samochodowe na szkodę ATG Auto Transport Logistic w Małaszewiczach. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA ul. ALEJA JANA PAWŁA II 
Nieznany sprawca, na terenie ogródków działkowych “Dębowa”, po uprzednim wyłamaniu drzwi w altanie stanowiącej własność mieszkańca Białej Podlaskiej dostał się do jej wnętrza, skąd po penetracji pomieszczenia nie dokonał zaboru mienia z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.07.2020 r. LEŚNA PODLASKA ul. BIALSKA 
Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku sklepu, gdzie po uprzednim wybiciu szyby w oknie usiłował dostać się do wnętrza sklepu, jednakże z uwagi na włączenie się alarmu, zamierzonego celu nie osiągnął. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

11.02.2019 r. WÓLKA ŁÓZECKA  
Mieszkaniec Drelowa prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Sobi-Trans został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez firmę Vadeo UG z siedzibą w Niemczech, która wprowadziła go w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się z umownej zapłaty za zrealizowane usługi transportowe. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.07.2020r . STARA BORDZIŁÓWKA
Nieznany sprawca, za pomocą numeru  karty płatniczej mieszkanki gm. Leśna Podlaska usiłował dokonać transakcje finansowe z konta bankowego w GAME WORLD BUCURESTI BUCURESTI ROU, lecz zamierzonego czynu nie osiągnął z uwagi na szybką reakcje pracownika banku  i  wstrzymanie płatności. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.07.2020 r. RZECZYCA ul. RADZYŃSKA
5555-letni mieszkaniec Sosnowca kierując samochodem ciężarowym m-ki Renault Master, w terenie niezabudowanym, w miejscu nieoświetlonym, na prostym odcinku jezdni, uderzył prawym lusterkiem bocznym poruszającego w tym samym kierunku, nieoświetlonego rowerzystę 34-letniego mieszkańca gm. Kąkolewnica, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń naruszające prawidłowe funkcjonowanie organizmu na okres powyżej 7 7 dni.Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. BALLADYNY 
F-sze KP Międzyrzec Podlaski realizując materiały własne, ustalili, że 35-letnimieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego wielokrotnie, dokonał umyślnego uszkodzenia trzech rowerów pozostawionych w podziemnym garażu budynku wielorodzinnego na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA ul. EKOLOGICZNA 
W Zakładzie Zagospodarowania Odpadów w Białej Podlaskiej na taśmie linii sortowniczej w hali odpadów ujawniono 10 sztuk amunicji różnego kalibru do broni palnej: hukowej ostrej. Przedmiotowa amunicja została znaleziona podczas sortowania odpadów opakowaniowych i niesegregowanych. Ujawnioną amunicję zabezpieczono. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.07.2020 r. HORODYSZCZE ul. ZAMKOWA 
W okresie od 4 lipca 2020 r do dnia 11 lipca 2020 r nieznany sprawca dokonał uszkodzenia płyty nagrobkowej oraz krzyża na szkodę mieszkanki Wohynia. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

05.05.2020 r. JELNICA  
22-latek wspólnie z 35latkiem obaj mieszkańcy gm. Międzyrzec Podlaski dokonali kradzieży części pochodzących z używanych samochodów osobowych powodując przy tym zniszczenia w/w aut działając na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA 
Na terenie parkingu autostradowego, w rejonie miejscowości Marsylia we Francji, nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do kabiny samochodu ciężarowego m-ki Iveco, w ten sposób, że po uprzednim przełamaniu wkładki zamka, dostał się do jej wnętrza, z którego zabrał telefon komórkowy, pieniądze oraz dwóch kart płatniczych przy użyciu których, wykorzystując elektroniczny system bankowości, dokonał płatności działając na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.07.2020r ŁOMAZY ul. ROLNICZA 

F-sze SG Sławatycze, podczas kontroli drogowej samochodu kierowanego przez 67letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, ujawnili rozbieżności co do aktualnego stanu licznika pojazdu, a stanu licznika w systemie CEPiK. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.