Policyjna kronika zdarzeń
Drelów Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.06.2018.

17.12.2016r. gm. Biała Podlaska
Nieznany sprawca posługując się danymi personalnymi mieszkańca gm. Biała Podlaska bez wiedzy i zgody założył w Banku rachunek bankowy wraz z kredytem odnawialnym, a następnie uzyskał dwa kredyty gotówkowe na szkodę Banku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.06.2018r. Biała Podlaska

Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Dąbrowy Górniczej doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej  do niekorzystnego rozporządzenie mieniem. Na jednym z portali internetowych zaoferował sprzedaż uszkodzonego telefon marki Samsung Glaxy S7 Edge za kwotę 600 zł oraz  przyjął zapłatę na wskazane konto bankowe, a następnie nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego przedmiotu jak również nie zwrócił wpłaconych  pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.06.2018r. Krzyczew

Nieznany sprawca na rozlewisku rzeki Bug, usiłował dokonać nielegalnego połowu ryby przy użyciu sieci rybackich typu “Żak”. Przedmiotowego czynu jednak nie dokonał z uwagi na ujawnienie sieci przez właściciela rozlewiska.

12.06.2018r. Biała Podlaska,  ul. Czesława Wroczyńskiego
Na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego, nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej czterech elementów karoserii zaparkowanego samochodu osobowego marki VOLVO, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

13.06.2018r.  Biała Podlaska,  ul. Łukaszyńska

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego m-ki Toyota Avensis.  Sprawca wybił szybę boczną w aucie, a następnie z jego wnętrza skradł akumulator samochodowy oraz nawigację  na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. W wyniku podjętych czynności f-sze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu wraz funkcjonariuszami Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska odzyskali część utraconego mienia oraz ustalili osobę mającą związek z przedmiotowym przestępstwem.  62-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zatrzymany został w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

31.03.2018r. gm. Drelów

Nieznany sprawca z pomnika znajdującego się na terenie cmentarza , dokonał kradzieży figury anioła, na szkodę mieszkanki gm. Drelów.

01.06.2018r. gm. Drelów
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Drelów.

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego  oferował do sprzedaży głośnik JBL Xtreme. Zakupionego towaru nie wysłał, ani nie dokonał zwrotu pieniędzy.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.