Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.02.2020.

01.07.2019  r. BIAŁA PODLASKA, 

W nieustalonym miejscu, doszło do kradzieży pieniędzy. N/n sprawca wykorzystując nieobecność w pojeździe pokrzywdzonego dokonał kradzieży pieniędzy poprzez wyjęcie ich z walizki znajdującej się w samochodzie marki MAN. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.02.202r. WYSOKIE, 

Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży jednego drzewa na szkodę Nadleśnictwa. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.  N/n osoba za pośrednictwem portalu internetowego oferowała sprzedaż części wymiennej w postaci ślimaka do maszynki do mielenia mięsa, a po przelaniu pieniędzy przez kupującego na podane przez sprzedającego konto bankowe do dnia dzisiejszego zakupionego towaru kupujący nie otrzymał.

28.01.2020 r. RUDNIKI, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży kurtkę. Pomimo przelania gotówki pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru jak też zwrotu gotówki.

12.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BOLESŁAWA CHROBREGO

Nieznany sprawca poprzez przewrócenie dokonał uszkodzenia skutera. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 700 złotych.

13.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska ujawnili w samochodzie osobowym marki Ford, którym kierowała 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, niezgodności wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GENERAŁA JÓZEFA SOWIŃSKIEGO
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż  pieszy 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,7 promila alkoholu w organizmie poruszając się środkiem jezdni doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Jeep kierowanym przez 6-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, (trzeźwy) który włączał się do ruchu po wyjechaniu z posesji. Pieszy z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.