Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 13-14.02.2019

 

13.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA 

Nieznany sprawca na parkingu przed sklepem, dokonał włamania do samochodu osobowego marki Toyota, z którego skradł laptop marki Dell na szkodę firmy z/s w Chwaszczynie.

11.02.2019r. PISZCZAC, ul. ŚREDNIA

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży pozostawionego na posesji telefonu komórkowego m-ki Huawei, portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańca gm. Piszczac.

25.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. W/w korzystając z serwisu internetowego, dokonała zakupu telefonu komórkowego marki Huawei Mate 20 Lite, oferowanego do sprzedaży przez nieznaną osobę. Pomimo zapłaty na wskazane konto bankowe kontakt ze sprzedającym urwał się. Kobieta nie otrzymała zwrotu gotówki jak też zakupionego towaru.

25.10.2018r. OGRODNIKI, 
Nieustalony sprawca, w nowo budowanym domu, dokonał zniszczenia zainstalowanych rur ogrzewania podłogowego na szkodę mieszkańca gm. Tuczna.

13.02.2019r.BIAŁA PODLASKA,  ul. OKOPOWA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 13.02.2019 roku przed godz. 11:00 na ul. Okopowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym Renault 77-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu po rondzie i wykonującemu manewr skrętu w prawo, kierującemu motorowerem 30-letniemu mieszkańcowi Białej Podlaskiej. W wyniku zderzenia kierujący motorowerem doznał obrażeń ciała. Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

13.02.2019r., BIAŁA PODLASKA,  ul. WYZWOLENIA

Dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej zgłosili, iż zostali zaatakowani przez trzech mężczyzn w ten sposób, że dwóch z nich szarpało i zadawało ciosy, a jeden z napastników uderzył pokrzywdzonego metalowym narzędziem, w wyniku czego doznał on obrażeń ciała. Obrażeń ciała doznał również drugi z pokrzywdzonych. Ponadto sprawcy uszkodzili samochód m-ki WV Passat stanowiącego własność jednego z pokrzywdzonych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

13.02.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Międzyrzec Podlaski ustalili, że 19-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego dokonał kradzieży kosmetyków różnych marek o wartości niemal 550 na szkodę jednego z międzyrzeckich sklepów. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.