Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 13.12.2018

Policyjna kronika zdarzeń 13.12.2018.

07 grudnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. POCZTOWA
Nieznany sprawca na terenie parkingu włamał się do samochodu marki Audi 80 i ukradł z niego nośnik pamięci marki Kingston o wartości 20 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

13 grudnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł z mieszkania pozostawioną na blacie kuchennym torebkę z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi w kwocie 4.850 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Werbkowice.

24 listopada 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Mieszkanka Białej Podlaskiej na stronie sklepu internetowego „homeekspert.net” zakupiła piekarnik do zabudowy marki Electrolux, za który zapłaciła prawie 830 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru.

13 grudnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Kryminalni z Białej Podlaskiej ustalili, że 19-latka z gminy Sławatycze w wynajmowanym pokoju posiada narkotyki. Przeszukanie pomieszczenia potwierdziło przypuszczenia policjantów. Ujawnili oni i zabezpieczyli przechowywane w saszetce ponad 15 gram marihuany.

13 grudnia 2018 r., DOŁHA
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki SsangYong, którym kierował 48-latek z gminy Międzyrzec Podlaski. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma prawie dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.