kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 13.09.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 13.09.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

13.09.2021r. MAŁASZEWICZE,  ul. POLNA
Nieznany sprawca dokonał włamania do kontenera kolejowego, skąd dokonał kradzieży dwóch kartonów z zawartością mleka w proszku dla niemowląt na szkodę firmy logistycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

30.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca na portalu internetowym, doprowadził mieszkankę  Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że oferował do sprzedaży buty sportowe znanej m-ki, za które przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał ich zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca  za pośrednictwem strony internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że pod pozorem zakupu sukienki od pokrzywdzonej przesłał fałszywy link do odbioru płatności, a następnie wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych i pozyskał dane karty płatniczej przypisanej do rachunku pokrzywdzonej, po czym dokonał wypłaty kwoty 500 złotych w jednym z bankomatów na terenie Wrocławia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2021r. POLINÓW, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski wykonując czynności na miejscu zgłoszonej interwencji ustalili, że 49-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski kierował pojazdem marki Mercedes, będąc pod wpływem alkoholu: 1,1 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

13.09.2021r. ROSKOSZ, 
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Romet 69-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.