Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Tuczna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 13.08.2018

Policyjna kronika zdarzeń 13.08.2018.

08.06.2018r. TERESPOL
Nieznany sprawca, w różnych odstępach czasu, dwukrotnie, dokonał kradzieży środków pieniężnych z konta bankowego, przelewając je na swoje konto, bez wiedzy i zgody pokrzywdzonego, mieszkańca Terespola.

04.08.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkańca miasta, dokonał z budynku gospodarczego kradzieży pieniędzy oraz z mieszkania złotej biżuterii.

16.05.2018r. TERESPOL
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. Osoba przedstawiająca się jako mieszkanka Kępna wystawiła na stronie internetowej zakładu meblarskiego siedzisko typu pufa. Pomimo otrzymania zapłaty nie wywiązała się z umowy i do chwili obecnej nie przesłała sprzedanego przedmiotu jak też nie zwróciła pieniędzy.

11.07.2018r. HALASY
Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gminy Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu internetowego zaoferował sprzedaż komody z wanienką i przewijakiem, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej, nie przesłał jej zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy.

13.08.2018r. DĄBROWICA DUŻA
Policjanci poinformowani zostali także o oszustwie na szkodę mieszkańca gminy Tuczna. Sprawca podający się za mieszkańca Ludwina przyjął zaliczkę przesłaną przelewem bankowym na poczet zakupu wystawionego do sprzedaży samochodu marki Suzuki Grand Vitara, a następnie po otrzymaniu pieniędzy zerwał z nim kontakt i nie zwrócił należnych pieniędzy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.