kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 13.07.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 13.07.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

11.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia elewacji ściany domu oraz zniszczenia płytek pozostałych z wykończenia, powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16.06.2021 r. TERESPOL, 

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkańca gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, przysyłając niezgodną z zamówieniem owiewkę do skutera. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, usiłował doprowadzić mieszkankę miasta do niekorzystnego rozporządzania mieniem w kwocie 60.000zł w ten sposób, że w rozmowie telefonicznej podając się za bratanka, wprowadził ją w błąd co do własnej tożsamości i zażądał zgromadzenia i przekazania w jeszcze nieustalonym terminie wspomnianej sumy pieniędzy, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zdecydowaną reakcję przybyłego na miejsce członka rodziny. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.07.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. TULIŁOWSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego motorowerem m-ki Longjia 47-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski/KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.