Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 13.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 13.06.2019

02 stycznia 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA STAREGO
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że 27-latka z Białej Podlaskiej wyłudziła pożyczkę gotówkową w kwocie 8.000 złotych w instytucji finansowej.

22 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. MAKSYMILIANA MALINOWSKIEGO
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieustalona do chwili obecnej osoba wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl buty marki Calvin Klein, za które pokrzywdzona z Białej Podlaskiej zapłaciła 150 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru, a osoba sprzedająca zwróciła jej tylko 20 złotych z całości kwoty transakcji.

12 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. LISTOPADOWA
35-latka z Międzyrzeca Podlaskiego w trakcie wykonywania z jej udziałem czynności służbowych przez funkcjonariusza Policji w związku z ujawnionym wykroczeniem, podała dane osobowe mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego oraz podpisała się za nią na mandacie.

13 czerwca 2019 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
32-latek z gminy Białej Podlaskiej na własnej posesji zarysował powłokę lakierniczą na całej powierzchni samochodu osobowego marki Audi powodując powstanie strat w wysokości 5.000 złotych, na szkodę swojego brata.

13 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Kierujący samochodem nauki jazdy marki Suzuki Swift 18-letni kursant z gminy Łomazy w trakcie szkolenia wraz z instruktorem, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 36-latce z gminy Biała Podlaska kierującej samochodem osobowym marki Audi A3,  doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierująca audi z obrażeniami trafiła do miejscowego szpitala.  Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

13 czerwca 2019 r., ROGOŹNICA
43-latka z gminy Drelów, kierując samochodem osobowym marki Daewoo Lanos, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Audi A4 kierowanemu przez mieszkańca gminy Piszczac, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierująca daewoo oraz jej pasażerka będąca mieszkanką gminy Drelów z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.