Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 13.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 13.05.2019

06.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, bez uprawnienia uzyskał dostęp do konta na portalu internetowego należącego do pokrzywdzonego , a następnie podszywając się pod niego dokonał bezprawnie zapisów w postaci wstawienia  obraźliwego postu oraz przesłania wiadomości tekstowych o obraźliwej  treści do znajomych pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.05.2019r. WOSKRZENICE DUŻE,

W dniu 12.05.2019r. na terenie Niemiec ob. Białorusi dokonał ukrycia dokumentów przewozowych CMR na wykonane transporty, którymi nie miał prawa wyłącznie rozporządzać, na szkodę firmy transportowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.04.2019r. JELNICA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego  oferował sprzedaż huśtawki wiszącej, a następnie po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy.

02.05.2019r. OGRODNIKI,

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał wpływu na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych poprzez wykonanie nieautoryzowanego przelewu z konta bankowego na szkodę mieszkanki  gm. Tuczna.

12.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KOŚCIELNA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że kierująca samochodem osobowym m-ki VW 29-letnia mieszkanka  Białej Podlaskiej, znajdowała się w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.05.2019r. PISZCZAC,  ul. WŁODAWSKA 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skuterem m-ki Router 26-letniego mieszkańca gm. Terespol, znajdującego się w stanie nietrzeźwości 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.