Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Drelów Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 13.03.2018

Policyjna kronika zdarzeń 13.03.2018.

13 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Nieustalony sprawca ukradł pozostawione w niezamkniętej metalowej kasetce znajdującej się w otwartej szufladzie biurka pieniądze w kwocie 4.000 złotych, na szkodę jednego z bialskich sklepów.

13 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę mieszkanki gminy Biała Podlaska, ukradł jej portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie  120 złotych. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na kwotę 150 złotych.

01 stycznia 2006 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że 43-latka z gminy Międzyrzec Podlaski w celu uzyskania świadczeń alimentacyjnych na małoletnie dzieci złożyła fałszywe oświadczenie, w którym zaniżyła wysokość uzyskiwanego dochodu w przeliczeniu na osobę, będące podstawą do uzyskania świadczeń.

05 marca 2018 r., GMINA DRELÓW
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że 61-latek z gminy Drelów znęcał się nad psami w ten sposób, że bił je, trzymał w niewłaściwych warunkach oraz nie zapewniał im odpowiedniego wyżywienia.

13 marca 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Międzyrzeccy kryminalni ustalili, że 58-latek z Międzyrzeca Podlaskiego rozlewa alkohol niewiadomego pochodzenia. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli puste i wypełnione alkoholem niewiadomego pochodzenia szklane i plastikowe butelki. Kryminalni zabezpieczyli łącznie około dwóch litrów nielegalnego alkoholu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.