Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 13.02.2018

Policyjna kronika zdarzeń 13.02.2018.

 

14 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. MIKOŁAJA KOPERNIKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca   Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieznany sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż dwie przednie lampy do samochodu marki Mercedes, za które zgłaszający zapłacił 4.000 złotych. Pokrzywdzony otrzymał towar niezgodny z opisem, a  gdy go odesłał sprzedającemu, ten zerwał kontakt z kupującym i nie zwrócił mu pieniędzy.

28 maja 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KOLEJOWA
Wczoraj funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie materiałów własnych ustalili, że 64-latka z Białej Podlaskiej przywłaszczyła zagubiony na osiedlowym parkingu telefon komórkowy marki HUAWEI P9 LITE o wartości 700 złotych należący do mieszkańca Białej Podlaskiej.

13 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Kierujący samochodem osobowym marki Toyota 32-latek z Białej Podlaskiej skręcając w lewo na parking bazaru miejskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwnego kierunku  mieszkańcowi Białej Podlaskiej kierującemu motorowerem marki Aprilis, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Motorowerzysta z licznymi złamaniami i obrażeniami wewnętrznymi został przewieziony do miejscowego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.