kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 13.01.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 13.01.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

12.01.2021 r.gm. Wisznice,
Nieznana osoba włamała się na konto portalu społecznościowego należącego do mieszkanki gm. Wisznice. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

13.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podając się za znajomą pokrzywdzonej za pomocą komunikatora internetowego poprosił o pomoc w płatności elektronicznej przy pomocy kodu BLIK, na którą w/w zgodziła się potwierdzając płatność na swoim telefonie. Pokrzywdzona poniosła straty wysokości ponad 500 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2021 r. MICHAŁKI,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży elementu ładowacza czołowego TUR bez cech identyfikacyjnych przechowywanego na nieogrodzonej posesji, na szkodę mieszkańca gm. Rokitno. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

12.01.2021 r. KOSZOŁY,
Nieznany sprawca, włamał się do metalowego stojak z wnętrza którego dokonał kradzieży 9 butli gazowych o wadze 11 kg na szkodę mieszkanki  gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

08.10.2020 r.BIAŁA PODLASKA,
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej, w toku wykonywanych czynności w sprawie doprowadzenia mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 1120 złotych przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży telefonu komórkowego za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego, ustalili, że podejrzanym o dokonanie oszustwa jest 24-ltni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.