Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 13.01.2020

Policyjna kronika zdarzeń 13.01.2020.

11.01.2020 r.  BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca z terenu nowo budowanej hali magazynowej, po uprzednim odcięciu porozprowadzanych po konstrukcji hali przewodach elektrycznych dokonał ich zaboru w ilości łącznej około 180 metrów, na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Sprawca podając się za znajomą w/w uzyskał jej numer telefonu, a następnie posługując się tym numerem uzyskał kody, za pomocą których dokonał trzech płatności obciążając rachunek abonencki pokrzywdzonej w sieci komórkowej. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. N/n sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził pokrzywdzonego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd co do tożsamości osoby kontaktującej się z nim za pomocą komunikatora internetowego, celem wypłaty podanej kwoty z wykorzystaniem kodów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

12.01.2020 r. JANÓW PODLASKI,  ul. GABRIELA NARUTOWICZA,
Funkcjonariusze ZPI KP w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego, który kierował samochodem marki Ford, pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zakazu kierowania pojazdami.

12.01.2020 r. SAJÓWKA,

F-sze ZPI KP Wisznice zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który nie posiadając uprawnień, kierował samochodem marki VW Passat znajdując się w stanie nietrzeźwości 3 promile alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial