kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 12-14.10.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 12-14.10.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

03.10.2020 r. gm. Łomazy
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Janów Podlaski. Nieznana osoba, podającą się za obywatela Niemiec, za pośrednictwem portalu społecznościowego, oferowała do sprzedaży kamizelkę biegową. Pokrzywdzona dokonała wpłaty celem pokrycia kosztów przesyłki, które to miały zostać zwrócone w momencie odbioru zakupionego towaru. Zawiadamiająca do dnia dzisiejszego nie otrzymała zwrotu pieniędzy, gdyż po wpłacie pieniędzy kontakt z kupującym się urwał. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

14.10.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. RADZYŃSKA
Na terenie zakładu produkcyjnego, prawdopodobnie w wyniku zatlenia się odpadów poprodukcyjnych, doszło do zapalenia zbiorników plastikowych typu „mauser” oraz składowanych obok pakietów foliowych. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo zadaszenie wiaty, jej murowana ściana oraz ściana przylegającej do wiaty głównej hali magazynu. Pożar został ugaszony i żadna z osób nie doznała obrażeń. Po zakończeniu akcji gaśniczej wykonane zostały czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia. Trwa szacowanie strat powstałych w wyniku pożaru na szkodę Zakładu Produkcyjnego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca posługując się danymi mieszkańca Białej Podlaskiej za pośrednictwem internetu zawarł umowę telekomunikacyjną na świadczenie usług telekomunikacyjnych w wyniku czego pokrzywdzony został obciążony kosztami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2020 r.BIAŁA PODLASKA, ul. JAŚMINOWA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Mercedes 48-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, od którego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w związku z uzasadnionym podejrzeniem kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.