kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 12-13.10.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 12-13.10.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

06.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pokrywy komory silnika samochodu osobowego marki Fiat na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.10.2021r. TERESPOL, ul. IZABELLI I ADAMA CZARTORYSKICH

Funkcjonariusze zatrzymali 52-letniego mieszkańca Terespola, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,52 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.10.2021r. KOROSZCZYN, ul. PIŁSUDSKIEGO

Funkcjonariusze zatrzymali 46-letniego mieszkańca gm.Zalesie który kierował po drodze publicznej ciągnikiem rolniczym Ursus pomimo orzeczonego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi, znajdując się przy tym w stanie nietrzeźwości 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

12.10.2021r. HORBÓW-KOLONIA, 

Funkcjonariusze zatrzymali 60-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu zakazu prowadzenia i kierował samochodem marki Kia po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca po uprzednim włamaniu dokonał kradzieży piły ukosowej wraz z tarczą do cięcia betonu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.